Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Košík je prázdný.

Doprava a platba

Zboží v rámci ČR dopravujeme prostřednictvím České pošty za 89,- Kč za balík, pokud bude platba uhrazena předem na náš uvedený účet. U zboží zaslaného na dobírku, účtujeme příplatek k uvedené ceně 20 Kč (celkem 109 Kč).

Dále můžete ve vybraných městech zboží vyzvednout osobně na výdejním místě HeurekaPoint za poplatek 30 Kč při úhradě na účet předem, v případě platby na pokladně je příplatek 20 Kč (celkem 50 Kč). Ceny jsou pro balíky do 15 kg. Seznam výdejních míst najdete zde: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

Výdejní místa Uloženky: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Zlín a Ústí nad Labem.

Při nákupu nad 800 Kč je doprava nebo vyzvednutí na výdejním místě HeurekaPoint zdarma !!

Zásilky  na Slovensko posíláme přes Slovenskou poštu s úhradou předem nebo na dobírku  - cena je 89 Kč při úhradě předem a 109 Kč s dobírkou (přepočteno dle aktuálního kurzu ČNB). V případě dotazů nás kontaktujte na e-mail info@dorucovani-kvetiny.cz.